Morze

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Morze"

Ta jedna chwila

Dodał/a: Maciek 2017-08-06 23:13:45 czytano 2685 razy
Nareszcie! Nadszedł ten dzień, kiedy mjałem wybrać się nad morze. Obudziłem się, bo promienie wschodzącego słońca nie dawały mi spać. Wstałem, uszykowałem się i pojechałem nad morze. Po dotarciu do Niechorza, gdzie bywam tam co roku poszedłem odebrać klucze od swojego pokoju i wybrałem się w stronę centrum. Szedłem rozglądając się po różnych pamiątkach i sklepikach, kiedy moją uwagę przykuła piękna (...)

Nienawidzę i kocham 2

Dodał/a: Izka 2016-07-13 19:21:42 czytano 487 razy
- Ok - powiedziała i podeszłyśmy pod szkołę. Byliśmy popularne. Szłam przez siebie zadowolona z życia. Prawa noga do przodu, a teraz lewa i tak w kółko. Pod drzwiami stoi szkolna, chłopięca elita. Każdy z tej elity jest patologiczny, a najbardziej Kamil Drogi. Chłopak chodzi do tej samej klasy co my. Na szczęście jeszcze jeden rok szkolny i dwa tygodnie. Nie rozumiem dlaczego chodzimy do szkoły jak i tak nic nie robimy. Weszłam do (...)

Nietypowy wyjazd - Rozdział 1

Dodał/a: WiKa^^ 2016-06-14 18:51:39 czytano 728 razy
Przez całą droge był z siebie zadowolony, że tak głupio się zapatrzym. Obiecałam sobie, że nigdy więcej tego nie zrobię. Kiedy dotarliśmy na plaże od razu rzuciłam się do wody i zaczęłam płynąć przed siebie. Zobaczyłam, że ktoś za mną płynie. Maciek. Ochlapałam go wodą ze śmiechu i zaczęłam uciekać. Złapał mnie i przyciągnął do siebie. Poczułam się nieswojo (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ TRZECI

Dodał/a: Żan 2016-04-26 03:44:26 czytano 659 razy
- Ja też. Może to przez nerwy i za parę dni będzie normalnie. Ale na wszelki wypadek rano zrobię. Sytuacja na noc opadła. Już nie warczeliśmy na siebie, tylko był spokój. Jeszcze tylko trzeciej ciąży nam brakuje. Teraz już kategorycznie nie chcę, ale czasem mam wrażenie że Eliza straszy mnie specjalnie. Wie że nic z tego, a i tak swoje powie. Niech zrobi test, ale tylko dla pewności. (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ DRUGI

Dodał/a: Żan 2016-04-24 12:13:25 czytano 671 razy
Uśmiechnęła się i już zajęła jedzeniem, gdy tak samo zaspana wkroczyła Eliza. Tym razem czekałem aż woda się zagotuje, a dziewczyna tak samo podeszła, po drodze dała po buziaku dzieciom, a do mnie przytuliła się i tak samo dała całusa, ale nieco innego. Tylko u mnie może pozwolić sobie na takie czułości (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ PIERWSZY

Dodał/a: Żan 2016-04-21 15:48:33 czytano 741 razy
- Nie jesteśmy, nie jesteśmy - zacząłem łaskotać dziewczynę przez pościel, a ta tylko chichotała bezgłośnie, bo za ścianą śpią dzieci. Żeby zapobiec temu że mam teraz nad nią władzę w łaskotkach, postanowiła zająć mnie całusami. Podziałało, bo ja tonę jak zaczarowany. - Wiedziałam - zaśmiała się, leżąc na mnie. - Wiedziałam że to zawsze na ciebie działa. Tak poskramiam twoje złe humorki, więc fochy też  (...)

Czarownica znad morza - prolog

Dodał/a: Laura 2015-09-18 22:46:30 czytano 825 razy
-Jak powiedzieć Cissy o moim odejściu, o tym, że teraz to ona będzie czarownicą znad morza? -Panno Chole przerabiałyśmy już to. Zostawi pani jej książkę w spadku, a w niej list o tym aby przeczytała tę książkę oraz, że teraz ona będzie następczynią (...)

Miała Go tylko polubić cz.6

Dodał/a: Psychopatka. 2015-06-25 21:20:36 czytano 1512 razy
Mimo iż cały piasek przykleił się do jej ciała wysmarowanego olejkiem nie przejmowała się tym. Zawiązała stanik kąpielowy, który podczas zabawy ledwo zakrywał jej nagie piersi i usiadła na ręczniku. - O nie nie! Jesteś cała w piasku. Powinienem Ci pomóc, bo to w końcu moja wina. - Zaśmiał się Rafał. (...)

Miała Go tylko polubić cz.7

Dodał/a: Psychopatka. 2014-04-16 17:07:31 czytano 2753 razy
Jeszcze tego samego dnia Paulina spakowała swoje rzeczy i biorąc swój samochód pojechała do domu. Oczywiście wszyscy mieli jej to za złe, bo na powrót będą musieli gnieść się w dwóch autach, jednak mimo wszystko cieszyli się, że wakacje jeszcze się nie skończyły i nie będzie już problemu z dalszym pobytem. Zero kłótni, spojrzeń i wymijania podczas śniadania, obiadu i kolacji. To był szczególny dzień dla wszystkich (...)

Miała Go tylko polubić cz.6

Dodał/a: Psychopatka. 2014-04-14 19:47:49 czytano 5125 razy
Gdy spojrzała w stronę drzwi, w jej nadal ciemnym pokoju stał Rafał. Nonszalancko opierał się o ścianę patrząc na nią, a jej jakby zabrakło słów. Nie powiedziała nic. Może dlatego, że nie potrafiła wydobyć z siebie żadnego dźwięku, a może dlatego, że nie zdążyła, bo Rafał podszedł do niej wolnym krokiem i musnął policzek ustami, po czym złączył ich usta w krótkim pocałunku. Magda Go odepchnęła (...)

12»