Monia

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Monia"

Przyjaciel czy Chłopak 9

Dodał/a: Monia 2016-08-20 14:03:02 czytano 1146 razy
Gdy zobaczyłam że jakaś laska siedzi koło niego i sie dostawia do niego stwierdziłam że jak on się dobrze bawi to ja też mogę,więc poszłam na parkiet i od razu jakiś chłopak poprosił mnie do tańca a ja się zgodziłam.Ale gdy zobaczyłam jak mój przyjaciel tańczy z jakąś laską i jeszcze ona chciała go pocałować puściłam chłopaka z którym tańczyłam podeszłam do Natana i do niej i pociągłam ją za włosy  (...)

Przyjaciel czy Chłopak 7

Dodał/a: Monia 2016-06-24 14:09:47 czytano 1076 razy
-No w koću juz myślałam że cię siłą musze tam zaciągnąć.Ale na pewno wszystko będzie dobrze nie martw się -No nie ma innej opcji trzeba korzystać z życia bo w końcu już prawie miesiąc wakacji nam minął-ale jednak martwiłam się czy nie jestem poważnie chora,bo jak byłam mała podejrzewali u mnie białaczkę jednak wtedy był fałszywy alarm (...)

Przyjaciel czy Chłopak 6

Dodał/a: Monia 2016-05-07 16:03:49 czytano 1126 razy
Poszłam do ogrodu bo tam byli wszyscy,usiadłam koło jakiejś laski na huśtawce i zaraz przyszła Nikola i przyniosła mi piwo.Zaczęłam pić tak samo jak moja przyjaciółka,później poszłyśmy sobie po drugie i nagle gdy weszłam do ogrodu zobaczyłam jak Natan siedzi koło tej laski i ona tak się do niego ślini myślałam że zaraz jej zrobię krzywdę.Nikola też to widziała i wzięła mnie do kuchni,żebym na to nie patrzyła (...)

Przyjaciel czy Chłopak 4

Dodał/a: Monia 2016-03-05 16:11:03 czytano 1531 razy
-Oczywiście,a oni przesadzili,bo przyjechali z nami,a bawią się z jakimiś laskami.Gdy wypiłyśmy po jeszcze jednym drinku chciałyśmy się bawić i poszłyśmy na parkiet po chwili podeszli do nas chłopaki i jeden zapytał czy zatańczę z nim,zgodziłam się,a ten drugi wziął do tańca moja przyjaciółkę.Gdy tak tańczyłam z nim dowiedziałam się,że ma na imię Marcin i ma 20 lat.Był przystojny,mieszkał niedaleko mnie jak się później  (...)

Przyjaciel czy Chłopak 3

Dodał/a: Monia 2016-02-15 13:26:22 czytano 1358 razy
Wzięłam prysznic wysuszyłam włosy i załozyłam czrne spodenki i białą bokserke, włosy wyprostowałąm i zrobiłam mocny makijaż na koniec włozylam czarne szpilki i zeszłam do kuchni nikogo nie było, więc poszłam do pokoju Natana, a tam była też Nikola -Wow jak ty ślicznie wyglądasz-odezwała się moja przyjaciółka  (...)

Przyjaciel czy Chłopak 2

Dodał/a: Monia 2016-01-21 12:27:05 czytano 1589 razy
-dobra jeźdźmy już - powiedziałam i ruszyliśmy do jego czarnego suzuki otworzył mi drzwi i sam zaraz usiadł na miejscu kierowcy. Gdy jechaliśmy włączył disco polo. Mieliśmy około 15 minut drogi i nagle z radia poleciała piosenka "moje serce bije bum bum", a on zaczął śpiewać, było to trochę krepujące, ale po chwili dołączyłam do niego i śpiewaliśmy razem. Dojechaliśmy na basen poszliśmy się przebrać i gdy już byliśmy w (...)

Przyjaciel czy Chłopak. Część 1.

Dodał/a: Monia 2016-01-05 21:56:23 czytano 1888 razy
Pewnego słonecznego dnia z moją przyjaciółką Nikolą umówiłyśmy się pod mojim blokiem na zakupy, więc gdy już się spotkałyśmy ruszyłyśmy na sklepy. Kupiłam sobię sukienkę czerwoną na jutrzejszą dyskotekę. Po skończonych zakupach poszliśmy do kawiarni na kawę i ciastko. Tak się zagadałyśmy i straciłyśmy poczucie czasu. Więc było późno Nikola zadzwoniła po Natana, żeby po nas przyjechał. Gdy czekałyśmy na niego moja  (...)

Ciągłe niezdecydownie... cz.6

Dodał/a: monia 2011-12-15 00:48:24 czytano 1141 razy
Sama nie wiem czemu po tak długim czasie znowu pisze.. może tylko dlatego, że tu można zawsze napisać to co się czuje tak naprawde w głębi.. mam dni kiedy sama nie wiem czego chce czego oczekuje od życia.. Nadal jestem z Piotrkiem to juz prawie 3.5 roku.. ah szmat czasu razem mnóstwo wspomnień wspaniałych wspomnień ale też tych złych których wbrew pozorom nie da się przyćmić tymi dobrymi.. coraz częstsze kłutnie (...)

Ciągłe niezdecydownie...cz.5

Dodał/a: Monia 2011-08-26 23:51:27 czytano 1962 razy
Pewnego dnia czyli jakoś tak na początku wakacji postanowiłyśmy że znowu pojedziemy.. powiedziałam to Piotrkowi.. kazał mi wybierać albo on albo dyskoteka.. powiedziałam że jade a on że z nami koniec i poszedł.. a ja..? świetnie się bawiłam poznałam strasznie dużo dziewczyn i jego ah.. Kamil.. bawiłam się z nim przez całą dyskoteke.. rozumiecie..? całą dyskoteke z nim bez Piotrka i jego gadania.. Kamil dał mi swój numer.. kiedy wracałam z dyskoteki nagle poczułam że jest fajnie ale brakuje mi Piotrka więc do niego napisałam ale on odpisał że wole  (...)

Ciągłe niezdecydownie... cz.4

Dodał/a: Monia 2011-08-26 23:29:39 czytano 1794 razy
Pewnego wieczoru kiedy odprowadzałam Martę byłam już w połowie drogi do domu kiedy dostałam esa od Piotrka "Monika jesteś sama..?".. totalny szok ustałam jak wryta i nie wiedziałam co mam zrobić.. za chwile dostałam kolejnego "nie stój tak tylko odpisz prosze".. nagle zorientowałam się że stoje praktycznie koło jego domu.. odpisałam mu że jestem sama a on napisal mi tylko kiedy i gdzie mam przyjść..  (...)

12»