Laura

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Laura"

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SIEDEMNASTY

Dodał/a: Żan 2018-08-18 08:29:03 czytano 527 razy
- Jak ustaliły wstępne informacje zaginęła także żona funkcjonariusza służb specjalnych, Laura Niewiadomska. Z tego co wiadomo, poszła odwiedzić matkę w szpitalu, a od czterech godzin, ślad po niej zaginął. Policja prosi o niezwłoczne powiadomienie jeśli ktoś wie co się działo. Kolejne wydarzenia jutro, o osiemnastej. Nastąpiła reklama, więc z ciężkim westchnieniem odbiłam się na oparcie kanapy. Wciąż nie wiadomo co się z nim dzieje. Mnie szukają tak samo i ciekawe czy znajdą.  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SZESNASTY

Dodał/a: Żan 2018-07-08 12:19:45 czytano 391 razy
Winda rozstąpiła drzwi. Paker zaczekał aż przejdę pierwsza i zaraz kiedy dołączył do mnie, drzwi zasunęły się i poszły wolno w sam dół. Mój osobisty ochroniarz, może tak w wieku trzydziestu lat, dobrze zbudowany, stał prosto i nawet nie zwracał na mnie uwagi. Ci gangsterzy w ogóle nie mają poczucia do czegokolwiek. Zadanie, to zadanie, trzeba je wykonać. Patrzyłam na niego z pod oka, nagle winda siadła i drzwi ponownie uległy otwarciu (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ PIĘTNASTY

Dodał/a: Żan 2018-06-24 18:20:29 czytano 387 razy
W biurze CBA byłem po śniadaniu, po dziesiątej. Tym razem miałam odznakę i ochroniarz kojarząc mnie, przepuścił. Dostałem się na górę i prosto do głównej bazy gdzie wiem, że znajdę Łucję. Akurat siedziała przy biurku, grzebała w komputerze i jednocześnie trzymała ramieniem telefon przy uchu. Usiadłem sobie bez słów przed jej stanowiskiem pracy i czekałem aż skończy (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ CZTERNASTY

Dodał/a: Żan 2018-05-13 13:22:52 czytano 445 razy
Przeciągałam się o świcie. Wiem, że nie mogę tak szeroko rozkładać przy tym rąk, bo uderzę Kacpra obok. Tylko że w miarę otwierania oczu, zdałam sobie sprawę że jego nie ma. Uniosłam wolno głowę, by sprawdzić, czy jego garnitur wciąż leży na krześle, jak wczoraj go zostawił. Leży, a więc gdzie Kacper?  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2018-05-05 12:17:16 czytano 362 razy
Widziałem Ją. Stała w białych promieniach i wyciągała do mnie rękę. Jest taka jak na zdjęciach. Podniosłem się, podchodząc do Niej. Uśmiechała się. Sam zacząłem sięgać, by dotknąć tej dłoni. Udało mi się. Była taka delikatna. Wciąż się uśmiechając, objęła mnie ciepło. Czułem się naprawdę szczęśliwy i bezpieczny. Objęcia mamy tuliły mnie cały czas, aż w końcu nawet coś szepnęła (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DWUNASTY

Dodał/a: Żan 2018-05-04 20:37:24 czytano 287 razy
Szczerze mi ulżyło jak tak Laura już o wszystkim wie. Już w nocy nie męczyła pytaniami, ale jeszcze wrócimy do tematu mojej rodziny. Póki co Laura spała. Zasnęliśmy w ubraniach, bo nie mamy rzeczy na zmianę. Wstając pierwszy, okryłem ją jeszcze cienkim śliskim satynowym materiałem, całkiem podnosząc się na nogi. Wyszedłem z pokoju. Ludzie Karlo kręcą się po korytarzu, jakby pilnowali jakiegoś księcia (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2018-04-08 20:55:15 czytano 334 razy
Otworzyłem szafkę szukając jakichkolwiek swoich ubrań, bo te potrzebne rzeczy zostały w samolocie, mają być gotowe do odebrania za parę dni dopiero. Wziąłem co pod ręką. Jednak uznałem że może lepiej będzie jak najpierw wezmę prysznic, dopiero po nim się ubiorę w czyste rzeczy. Będąc pod prysznicem już nie słyszałem o czym tam złotowłosa rozmawia, ale za to słyszałem że dzwoni mój telefon na pralce. Westchnąłem, przekręciłem oczami, no i  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DZIESIĄTY

Dodał/a: Żan 2018-03-26 19:40:19 czytano 499 razy
Przynajmniej każdemu z osobna powtarzaliśmy o tym jakie może być ryzyko i by uważali przy lądowaniu. Ja wiem że tu jest mnóstwo osób, każdy chciałby wyjść stąd cało, ale Kacper jest trochę w błędzie. Chce ratować tylko nas, bez względu na to co stanie się z resztą. Z tym planem B, przesadził. Myślę że można jakoś inaczej załatwić sprawę. Mam nadzieję że starczy tego paliwa i usiądziemy na pasie jak trzeba (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DZIEWIĄTY

Dodał/a: Żan 2018-03-20 18:17:23 czytano 502 razy
Kiedy pocałował ją w szyję na moich oczach, miałem ochotę rzucić się na niego, ale zaufałem Laurze. Schodził całusami niżej, a wtedy jak za jednym mrugnięciem poszedł szelest i strzał. Mężczyzna wydarł się upuszczając pistolet, za to Laura wyrwała się i podbiegła w moje ramiona. Wsunąłem sobie za spodnie jej broń i tuliłem, bo popadła w płacz. Postrzał był w nogę, dokładnie w stopę, więc nie miły ból i na pewno nie lekki. Zaraz z góry zbiegł Ivo przywołany krzykiem jak i strzałem, po czym (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ ÓSMY

Dodał/a: Żan 2018-03-08 15:33:44 czytano 464 razy
Odeszła. Nie zamierzam korzystać z tego miejsca, po prostu chcę sprawdzić jak dobrze Ivo jest pilnowany. Zdaje się że dobrze, ale nic nie wiadomo. Zaczekałem aż żona zniknie, a potem sam ruszyłem i przechodząc dalej, Ivo podniósł się razem z ochroniarzem. Momentalnie zatrzymałem się. Minął mnie mając ręce w mocnych kajdankach, ale i tak przeszedł mnie gorący pot strachu. Postanowiłem zagadać do drugiego ochroniarza który został na miejscu. (...)