Kocham Czytać

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Kocham Czytać"

Niemożliwe staje się możliwe cz 6

Dodał/a: Kocham Czytać 2012-02-17 16:28:02 czytano 1722 razy
dziwna rzecz pokój był pusty....może nie wyglądał tak samo.Było tam bardzo romantycznie.Pełno świec, róże. -Rozumiesz coś Dominika-spytałam przyjaciółkę -Nie bardzo najpierw ta akcja z kasią i jej koleżanką a teraz co tu jest.I do Tego gdzie oni są? Chciałyśmy wyjść z pokoju ale wpadłyśmy na Bartka i Huberta. (...)

Niemożliwe staje się możliwe cz 5

Dodał/a: Kocham Czytać 2011-12-28 00:08:37 czytano 2057 razy
Byłam wkurzona mieliśmy spędzić ten dzień razem .I wiedziałam,że ta cała Kasia to była dziewczyna Huberta.Długo razem nie byli ,ale jednak byłam zazdrosna.Powiedziałam wszystko Dominice i poszłyśmy na plaże.Poszłyśmy trochę dalej od naszego miejsca tam gdzie zawsze się opalamy,żeby chłopacy nas trochę poszukali.Opalałyśmy się aż do czasu gdy podeszli do nas 2 przystojnych chłopaków. (...)

Niemożliwe staje się możliwe cz 4

Dodał/a: Kocham Czytać 2011-12-24 23:04:27 czytano 2074 razy
Jechaliśmy ponad 4 godziny do Międzyzdroii.w autobusie siedziałam z moją przyjaciółką Dominiką a za nami siedział Hubert ze swoim przyjacielem, któremu podobała się Dominika,ale ona nie chciała na razie się zgodzić z nim być bo chciała żeby o nią powalczył.(po prostu miała takie swoje książkowe marzenia)Gdy byliśmy już w naszym ośrodku i tworzyliśmy grupę która będzie razem w pokoju myślałam,że jak zawsze będę miała z Dominiką ale został tylko pokój 4 osobowy a osoby które nie miały jeszcze swojego pokoju to był Hubert i Bartek.Nasze opiekunki (...)

Niemożliwe staje się możliwe cz 3

Dodał/a: Kocham Czytać 2011-12-21 21:08:41 czytano 2139 razy
Długo zastanawiała się co na siebie założyć na letni wieczór do kina a zarazem na randkę w końcu zdecydowała ubrać się bardziej na sportowo w końcu idą do kina.Umalowała się delikatnie uczesała (miała proste włosy) Spóźnianie na randkę to chyba już jest reguła bo Sandra już była spóźniona więc się spieszyła.Gdy dochodziła do kina widziała dużo młodzieży bo szła z hubertem na film młodzieżowy dużo dziewczyn patrzało się na huberta ale on nie zwracał na nie uwagi tylko rozglądał się za Sandrą  (...)

Niemożliwe staje się możliwe cz 2

Dodał/a: Kocham Czytać 2011-12-18 12:32:38 czytano 2231 razy
Sandra wychodząc z domu bardzo się denerwowała spotkaniem z Hubertem nie miało to być zwykłe spotkanie tak jak czasami się już spotykali to miało być spotkanie osób które czuły do siebie uczycie pełne miłości.Obydwoje dobrze czuli się w swojej obecności . Umówili się, że Hubert będzie na nią czekać w parku. Dziewczyna zauważyła chłopaka siedzącego na ławce wpatrującego się w przestrzeń było po jego minie widać,że się denerwuje. Gdy zobaczył Sandre wstał i podszedł do niej z uśmiechem ona także się uśmiechneła . Hubert miał w ręce róże (...)

Niemożliwe staje się możliwe cz 1

Dodał/a: Kocham Czytać 2011-12-15 16:48:18 czytano 2807 razy
Sandra wychodząc do szkoły miała nadzieje, że w sprawie chłopaka który jej się podoba i chodzi z nią do klasy coś się posunie. Miał na imię Hubert , był wysoki miał brązowe włosy i niebieskie oczy. Podobał się on kilku dziewczyną ale on zawsze mówił że nie chce mieć na razie dziewczyny. Rok temu Sandra powiedział jemu, że jej się podoba ale on tylko powiedział, że mogą być przyjaciółmi. Z początku Sandra była trochę zawiedziona tym tokiem wydarzeń ,ale zdała sobie sprawę, że jeśli jej tak zależy musi starać .Od tego czasu rozmawia często z  (...)