Julcia (Ruda)

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Julcia (Ruda)"

Uzależnienie od Cs Go. Rozdział 3 - Japierdole

Dodał/a: Julcia (Ruda) 2016-01-02 18:53:09 czytano 1228 razy
I tak oszukuję sam siebię, mimo, że odpalając ten komputer, zdaję sobię sprawę, że jest to niebezpieczne uzależnienie, które włada moim życiem.. Że wystarczyłoby się odrobić zaraz po szkole i miałbym te 2 godziny dla siebię.. Ale ja okazuję słabość poprzez: lenistwo, kompletną dezorganizację w działaniach, zapominam o wszystkim, przegapiam większość terminów, niesystematyczność, poważne zaległości, które ciągną się  (...)

Uzależnienie od Cs Go. Rozdział drugi - Uzależnienie.

Dodał/a: Julcia (Ruda) 2016-01-02 18:51:42 czytano 1007 razy
Przychodzę do domu, tak? Co pierwsze robię? Rozbieram się, wbiegnę po schodach na górę, ściągnę plecak, i dużym palcem u prawej stopy wciskam ten jebany guzik.. Pewien rytuał, który rujnuje mi życie.. Potem idę się odlać, dopiero coś zjeść, ale na szybko, bo mama jeszcze nie wróciła z roboty, ojczym tam cicho siedzi, mogę grać, otwieram "Nowy folder 4" Wybieram cs 1.6, czekam... Minimalizuję, włączam Mar1k  (...)

Uzależnienie od Cs Go. Rozdział 1 Moje Marzenia

Dodał/a: Julcia (Ruda) 2016-01-02 18:50:04 czytano 932 razy
16 lat, Liceum Ogólnokształcące, planuję brać rozszerzenie z biol, chem i mat. W przyszłości chciałbym skończyć studia, które dadzą mi uprawnienia do bycia fizjoterapeutą (sam nie wiem, czemu ten zawód ;] ). No i uciekać do Szwecji i tam umrzeć.. xD Nie no ale tak serio to przyszłość wiąże, ze Szwecją, chce mieszkać tam na stałe, mieć wspaniałą żonę, dwójkę (no może 3) dzieci, psa Malamuta Alaskana, Domek gdzieś na uboczu (...)