Eliza

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Eliza"

Czy to ten jedyny? tom I nr 6

Dodał/a: IchLibeDich ♥♥♥ 2016-07-08 21:27:26 czytano 399 razy
- Ale jak chcesz to ci mogę dać numer telefonu- dopowiedział chłopiec i wyciągnął z kieszonki ,,cegłę". Za pisałam numer i odszedł. Poszłam w jego ślady. Wróciłam do domu i zobaczyłam że jest już 16:03. Kuźde mam tylko dwie godziny. Weszłam pod prysznic. Umyłam ciało i włosy. Wyszłam, wytarłam się i ułożyłam włosy przed czym je susząć. Spiełam go w eleganckiego koczka. Grzywkę zostawiłam luzno. Weszłam do  (...)

Czy to ten jedyny? tom I nr 5

Dodał/a: IchLibeDich ♥♥♥ 2016-06-25 21:00:54 czytano 383 razy
- To dobrze - powiedziała nauczycielka po czym zabrała się za lekcje. Przez nią całą byłam myślami przy Perdzicie. Mimo wszystko że teraz była plastyka. Mieliśmy zrobić coś z światłocieniem. Zgadnijcie co. Perditę. Wiem że tak sobie nie pomogę ale cóż. Po patrzyłam co rysował Kamil. Był to jakiś chłopak który był w korytarzu. Podłoga była z płytek. Chłopiec był przywiązany do ścian. Można powiedzieć że powiesił się lecz tak nie  (...)

Czy to ten jedyny? tom I nr.1

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-06-05 09:31:43 czytano 365 razy
Jest wcześniakiem. Mama urodziła kiedy ja. Bartek został oskarżony za rozkaz porwania Perdity. Aktualnie siedzi w więzieniu. Nie pamiętam dokładnie na ile ale w sumie to tylko Tania i Amanda wiedzą gdzie jesteśmy więc się nie dowie. W szkole też nie wiedzą gdzie dokładnie. Właśnie do szkoły. Pamiętam jak oceniłam Tanie po okładce. Dziś tak mnie ocenią w nowej szkole. Zabrałam za sobą ubrania. Koszula krawat w krate i  (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 OZDZIAŁ DZIEWIĘTNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-23 22:50:06 czytano 565 razy
Wiem że mama uwielbia i Elizę, i Kaję. Powtarza im to przy pierwszej lepszej okazji. Kiedyś nie przepadała za Kają, bo była za tym żeby raczej unikała Bruna, bo to może źle się skończyć. Ale odkąd stała się matką dziecka jej syna, zmieniła nastawienie. Lepiej się poznały i układało się dobrze. Elizę od razu polubiła, dzięki dobremu wrażeniu dziewczyny. Cieszę się że mamy się wszyscy blisko (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ OSIEMNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-21 08:35:35 czytano 479 razy
Tylko otworzyłem oczy, czułem jak boli mnie nos. Że boli, to mało powiedziane. Maks tak mi pocisnął, że cieszę się, bo mógłby mi go nawet złamać. Pierwsze takie moje wrażenie to, takie że nos złamany. Nie wiem jak to jest, ale podobno przy nastawieniu okropnie boli. Podniosłem się wolno i oddając Elizie całą kołdrę dla siebie, zszedłem na dół, by w lustrze skontrolować to obicie (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ PIĘTNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-13 22:42:21 czytano 609 razy
Jak zobaczyłem Elizę, miałem ochotę paść i płakać tak samo jak ona. Czy płakała, to mało powiedziane, ona ryczy, a ja jeszcze nie mam pojęcia dlaczego. Była potargana, trochę z rozdartą bluzką, no i ogólnie cała się trzęsła. Jak dostała mnie w swoje objęcia, tak czułem że chyba zerwie mi skórę pleców razem z kurtką (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-09 21:54:53 czytano 607 razy
Taka jest prawda. Ja nie mogę po prostu usiąść i trochę się ponudzić. Zawsze coś się wydarzy, że znowu trzeba rzucać wszystko i grać, dlatego ja nic nigdy nie planuje zawczasu. Niby jestem w pracy, nagle telefon ze szkoły. Jak jestem w domu, nagle telefon do sklepu. Do tego dochodzą różne sytuacje które zahaczam po drodze. Tak to już jest że ciężko o odpoczynek (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ DWUNASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-07 22:43:08 czytano 507 razy
Ranek tak samo przyniósł cichy czas. Myślałem żeby obudzić się i żeby wczorajszy dzień okazał się snem, ale nie. Leżę na kanapie w salonie z obandażowaną przez siebie ręką i w głowie mam tylko jedno. Naprawdę uderzyłem Maksa. Całkiem porządnie, bo ledwo mogę zgiąć palce prawej ręki, a co mowa, posługiwać się nią. Powinienem tego żałować, czy raczej dobrze zrobiłem stając po stronie swojej rodziny (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2016-05-05 22:26:47 czytano 526 razy
Podniosłem się przechodząc do kuchni i otwierając zamrażalnik, wyjąłem woreczek lodu, przykładając do najbardziej czerwonego miejsca. Wziąłem też ze sobą bandaż i z tym wróciłem na kanapę. Poleżałem tak z lodem na pięści i myślałem. Chciałem zapomnieć, ale nie da się. Boję się tylko jednego, co będzie jak Maks pochwali się na policji? No ale w sumie, jak? Był pod wpływem alkoholu, ja jestem trzeźwy, więc do niego (...)

ŚWIATY DWA sezon 5 ROZDZIAŁ DZIESIĄTY

Dodał/a: Żan 2016-05-04 20:00:11 czytano 513 razy
Kiedy wróciłem w poniedziałek do sklepu po zwolnieniu, na drugi dzień rozchorował się pan Mirek. Przekazał mi klucze, zaufał, więc nie mogłem odmówić by samemu poprowadzić sklep. Coś poważnego, skoro dwa tygodnie będzie męczył się tak, ale dzisiaj już czwartek, zaraz weekend, tydzień za nami i zostanie jeszcze tylko drugi tydzień. Najgorzej jest przeliczać towar i faktury, ale ogarniam, bo w końcu szkoła licealna jednak  (...)