Biala Konwalia

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Biala Konwalia"

Trzy Lata później - R4

Dodał/a: Biala Konwalia 2020-03-22 09:14:34 czytano 456 razy
Dzień zapowiadał się beznadziejnie a ja rzuciłam palenie jakieś pół roku temu wiec jedyne co mogłam w tym momencie począć to zakupić paczkę fajek i zjarać ja za garażem mojego x i kiedy cztery godziny potem zaparkowałam na podjeździe domostwa Alka a z mojego auta tzn z jego auta unosiła się już tylko nikotynowa chmura lecz dzięki piaskowi na podjeździe który w styczności z kolami auta stworzył lekka mgiełkę nikt nie przyuważył niczego (...)

Trzy Lata później R5 - Duma i uprzedzenie

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-02-28 12:11:29 czytano 346 razy
Minęły dwa pełne tygodnie odkąd na ognisku wygłupiłam się na pożegnanie i od tamtego czasu dostawce pizzy widywałam jedynie z balkonu swojego mieszkania jak siedział na niby to swoim molo i łowił ryby czasami był tam już o piątej rano kiedy wychodziłam na balkon z poranną kawą a czasami wyglądałam go kiedy kładłam się nocą spać, on tam zaciekle wypatrywał neonowy spławik (...)

Benita

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-02-22 15:36:38 czytano 476 razy
Co za czasy! Żeby tak dokuczać niewinnej dziewczynie i pouczać na prawo i lewo! No cóż Artur z pewnością przetrzepałby mi skore gdyby wiedział ze pale mimo ze od sześciu miesięcy byłam dumną prosiaczkom dowodu osobistego to i tak zapewnień wyłożyłby mi taką wiązankę ze odechiałoby mi się palenia raz na wieki wieków tyle że Artura już nie było a mnie samej średnio już zależało na nienagannym zdrowiu i na tym co tam pomysłom sobie (...)

Trzy Lata później R2

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-02-12 16:35:42 czytano 309 razy
Zatem! Zaraz wracam. Drzwi delikatnie prawie bezszelestnie zamknęły się za nim lecz tym razem przynajmniej obiecał ze zaraz wróci i choć nie chciałam przyznać się do słabości to jednak jakiś dreszczyk nadziei przepłynął po mojej szyi i ramionach. Niewiele czasu zostawił mi jednak na przemyślenie bo nocny sklep monopolowy był zaledwie za rogiem (...)

Trzy Lata później

Dodał/a: Biala Konwalia 2019-01-14 07:17:45 czytano 686 razy
Remont mieszkania nareszcie dobiegł końca choć Inka traciła już nadzieje że ten dzień w końcu nastąpi i tak po pełnych czterech miesiącach nadszedł Kwiecień a z nim koniec pomieszkiwania kontem u rodziców ze swoim czteroletnim synkiem, no cóż Julek potrzebował już coraz to więcej miejsca, własnego pokoju w którym mógłby kolekcjonować wszystkie skarby i znaleziska i własnego lóżka a w nim miejsca na swojego ulubionego pluszowego przyjaciela Teda nic wiec dziwnego że kiedy Inka  (...)

Klatwa Fortunetty

Dodał/a: biala konwalia 2017-08-18 17:34:39 czytano 713 razy
Fortunetta szła za grupką klasy do kolejnego już nie wiedział którego z kolei muzeum oglądając następne starocie zgromadzone w krakowskim Intrest Pointsie. Większość ludzi z jej klasy szło tam głównie z zamiarem złapania nowych Pokemonów niżeli przeglądania odkurzonych, oświeconych gablot z monetami i mieczami. (...)

Tańcząc z białym wilkiem R16 - Prawda

Dodał/a: biala konwalia 2017-06-09 10:28:51 czytano 441 razy
Patrzyłyśmy na idącego wprost w naszym kierunku pana ‘szamana’, obecnie też i studenta medycyny Nevan Weir kroczył dumnie dziedzińcem cały piękny i czarujący ubrany jak zawsze w czarne dżinsy czarne najkacze i gruby czarny swetr z opadajacymi na czoło czarnymi włosami wygladał...szkoda gadać. Zaczełam zakrywać polami czarnego kardigiana to czego zakryć się nie dało bo było już za duże a ja nie byłam  (...)

gdzieanioltraciglowe.blogspot.com - Rozdzial9

Dodał/a: biala konwalia 2017-06-09 10:26:35 czytano 501 razy
- Może trochę - Julian uniósł głowę i zerknął w górne lusterko. Było ciemno, słabo widział twarz Miki, choć wiedział, że płakała, i że to przez niego. - Nie ukradłem taksówki, to moje auto przecież - wyjaśnił jej łagodnie nie siląc się na zgrywanie. Nie teraz, kiedy oficjalnie odstąpiła od rodziny, by z nim być... czuł to (...)

tanczac z bialym wilkiem

Dodał/a: biala konwalia 2017-02-04 21:59:53 czytano 455 razy
Czarne oczy chłopaka o niewiadomym imieniu i jego czarne włosy przysłaniające mu czoło i połowę lewego oka, dawały wrażenie zawadiackiego, luzackiego wyglądu choć jego spracowane dłonie i ciężkie obuwie oraz drelichowe spodnie wcale nie wyglądały na styl luzaka. Udałam, że chłoptaś o co najmniej cztery lata młodszy ode mnie nie robił na mnie żadnego wrażenia i kiedy jego blade, pociągłe policzki uniosły się nieco do (...)

R5 - Gorzka kawa cz.2

Dodał/a: biala konwalia 2017-01-06 20:26:54 czytano 536 razy
Lydia była w niemałym oszołomieniu. Przez chwilę nie wiedziała co robić, jak się bronić. Nie sądziła, że Eryk kiedyś zrobi coś takiego! Jego język nagle wtargnął przez zaciśnięte usta Lydii. Poczuła jego ciepło i smak alkoholu, i.... i oddała pocałunek, taki, którego nigdy nie dała swojemu chłopakowi. Taki, który był czymś najgorszym i najwspanialszym. To był koniec świata, wiedziała, co robi, ale... i tak mimo wszystko przycisnęła  (...)