żona

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "żona"

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział XX

Dodał/a: Żan 2016-09-21 12:19:23 czytano 863 razy
Magda w końcu dotarła i od razu zajęła się dzieckiem. Chciałem się czegoś dowiedzieć, ale kazała mi czekać do wieczora. Leżałem już w łóżku, czekając aż wreszcie i ona się położy. Żeby było szybciej, leżąc wziąłem laptopa na kolana i sprawdzałem pocztę. Po dwudziestu minutach wstała od wózka (...)

ŚWIATY DWA sezon 4 ROZDZIAŁ TRZYNASTY

Dodał/a: Żan 2016-04-08 01:41:20 czytano 811 razy
Naleśniki w moim wydaniu to taki nasz obiad na dzisiaj. Kiedy Eliza przez cztery tygodnie leżała w szpitalu po wypadku, jakoś musieliśmy sobie radzić. W sumie wcześniej nie było jej pół roku i daliśmy radę, więc teraz też przetrwaliśmy. Maja przynajmniej mogła porozmawiać z Elizą przez telefon; chociaż tyle (...)

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ DWUNASTY

Dodał/a: Żan 2016-02-10 08:28:08 czytano 610 razy
Nastał dla nas ranek. Spaliśmy jakieś dwie godziny, ale było warto. Obudziłem się jako pierwszy, a Eliza owinięta swoim kocem tak słodko jeszcze spała. Zupełnie żal mi było jej budzić, ale godzina dziewiąta, nie mamy za dużo czasu. Trzeba się ogarnąć i ja nie wiem skąd my dorwiemy jakieś ubrania na zmianę. Ja to jeszcze jakoś sobie poradzę, mój garnitur może być, ale ona (...)

ŚWIATY DWA sezon 3 ROZDZIAŁ JEDENASTY

Dodał/a: Żan 2016-02-08 14:43:40 czytano 956 razy
- Dobra. Ślubuję Ci uroczyście, tu i teraz, że zawsze do końca będę Cię Kochał, traktował jak jedyną kobietę na całym świecie. Będę dbał o to żeby ten piękny uśmiech nie schodził z twojej twarzy. Twoje zdanie będzie u mnie zawsze na pierwszym miejscu i wszelkie potyczki, potknięcia, przewroty, będę rozwiązywał i prostował z tobą. Chcę żebyś traktowała mnie jak kogoś kto zawsze będzie przy tobie, byś nie bała się ze mną  (...)

Gra Uczuć 1

Dodał/a: liyett 2014-06-17 12:36:22 czytano 1208 razy
Wzięłam na tacę kubek z mrożoną kawą i poszłam na dwór. Nawet jak na lato jest bardzo gorąco. Rozejrzałam się dookoła. Nigdzie nie było Ludwika. Nie zdziwiło mnie to jakoś szczególnie, ponieważ mężczyzna często wychodził bez powiadomienia mnie. W sumie nie musiał. Powędrowałam do ogrodu. Usiadłam na ławce i wzięłam kubek z kawą do ręki. Uwielbiałam patrzeć na te wszystkie kwiaty, a w szczególności na lilie (...)