ślub

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "ślub"

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SIÓDMY

Dodał/a: Żan 2018-03-03 10:45:59 czytano 382 razy
Stojąc dzisiaj tak przed ołtarzem, myślałam głównie o tym co było kiedyś. Zmuszona ślubowałam Olafowi i tak bardzo chciałam żeby to był Kacper, no a teraz moje marzenia wzięła rzeczywistość. Przed rodziną, świadkami i gośćmi ślubuję Kacprowi miłość, wierność i całą resztę, stając się tym jego żoną i teraz nareszcie wygląda to normalnie. Jestem po prostu szczęśliwa i tyle. Po Kacprze widzę to samo. Też się denerwuje, a przy przysiędze jakoś mniej drżał mu głos. Po raz pierwszy widzę jego (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ SZÓSTY

Dodał/a: Żan 2018-02-17 21:16:17 czytano 379 razy
- Kacper Niewiadomski - podcięła mi nogi tak, że upadłem. Doskoczyła do mnie. - Dwadzieścia sześć lat. Kiedyś szaleniec na ulicy, dzisiaj agent tajnych służb - wykonała chwyt duszenia. - Karany, więzień, parę nocy w poprawczaku... Podejrzewam że dwoje dzieci, jutro ślub, początek małżeństwa... Czułem że tracę nad nią kontrolę, ale odchylając nogę w bok, dałem radę pozbyć się z sobie szatynki i teraz ja przejąłem całą grę dla siebie. W tej chwili to byłby jej  (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ CZWARTY

Dodał/a: Żan 2018-02-07 17:50:38 czytano 389 razy
Będąc na spacerze z Nikolą pod czas kiedy Laura miała spędzić czas z Filipem w kinie, przechadzałem się w tą i z powrotem niedaleko domu. Myślałem nad różnymi rzeczami, głównie nad ślubem. Strasznie słabo że Laura nie widzi jak się dla niej staram. Potrafię ją zrozumieć że jest oszczędna, woli skromnie, ale ja chociaż ten jeden raz chcę dać jej coś co zapamięta do końca życia. Albo jeszcze dłużej – po jakimś czasie zaczął dzwonić mój telefon. To był numer nieznany, ale odebrałem (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ TRZECI

Dodał/a: Żan 2018-01-27 17:35:07 czytano 396 razy
Śmiać mi się z nich chciało. To taki fajny widok kiedy mały Kacper i duży Kacper jedzą razem śniadanie. Lepszego widoku nigdzie nie znajdę, bo ten obecny jest niepowtarzalny. Poza tym, Kacper i czekoladowe płatki na mleku, to już kiedyś było zabawne jak zrobił tak po raz pierwszy, teraz to już po prostu ich tradycja. Normalnie nie ma śniadania bez płatków (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ DRUGI

Dodał/a: Żan 2018-01-14 21:44:57 czytano 327 razy
To nie przekazanie sprawy, to wezwanie do działania, a raczej szansa o przeniesienie, ale... Do innego kraju?! Przecież ja... Przecież jestem tylko tajniakiem, nie zupełnym agentem CBA. Chcą mnie, bo twierdzą, że się nadaję, ale ja nie mogę. Żeby to było na miejscu, ale zmiana kraju? CBA ma różne zadania, a ja nie mogę się przenieś (...)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ. Sezon 3. ROZDZIAŁ PIERWSZY.

Dodał/a: Żan 2018-01-08 13:14:59 czytano 425 razy
Przytaknął i usiadł do swoich zabawek. Niby nie było mnie piętnaście minut, ale i w tym czasie mogły się wydarzyć różne rzeczy. Kolejny raz tak nie zrobię... — wzięłam się za robienie obiadu. To całe roztargnienie wzięło się z tego że jest mnóstwo przygotowań do ślubu i wesela. Wciąż nie wiem dlaczego nam tak się śpieszy. - Mamo - pojawił się Filip i usiadł do stołu. - Dlaczego ona cały czas śpi? (...)

JESTEŚ WSZYSTKIM CZEGO CHCĘ. Rozdział VIII

Dodał/a: Żan 2016-08-25 23:02:03 czytano 973 razy
Wszystko szło jak powinno. Dokładny termin naszego ślubu to 14 czerwiec. Do tego dnia tylko odliczamy. Póki co, jesteśmy zajęci proszeniem gości. Każdy jest zadziwiony tym że tak szybko wziąłem się za to co ważne. Odkąd skończyłem osiemnaście lat, każdy pytał mnie czy już kogoś mam. Potem jak lat mi przybywało, te pytania wzrosły. Dziwili się że taki przystojniak jak ja, mógłby być sam. Jestem tego zdania że jakby moja  (...)

Czy to ten jedyny? nr. 11

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-05-22 20:38:45 czytano 469 razy
Szłam przez park. Szłam z córką i psem. Perdita tak nazywa się moja dwu miesięczna córka. Szłam przez mały park w którym nie ma prawie żywej duszy. Może trochę osób jest ale nie dużo. Uwolniłam samca który był przywiązany do pojazdu w którym jest moja dzidzia. Wiem - chodź to bardzo krótki czas - pies jest usłuchany. Chciałam usiąść na ławce lecz... Nagle przed oczami ciemność. Czuje że usta też są zasłonięte (...)

Czy to ten jedyny? nr. 8

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-04-25 22:05:21 czytano 239 razy
Moje życie się zmieniło o 180º. Zaczęło się to pół roku temu jak dowiedziałam się o ciąży. Około piątego tygodnia zerwałam z Bartkiem. W 3 miesiącu ciąży przestałam chodzić do szkoły. W 14 tygodniu wybaczyłam mojemu terazniejszemu narzeczonemu, a 2 tygodnie później przeprowadziłam się do Bartosza. Do dziś z nim mieszkam i nie powiem że jest tu mi źle jest przeciwnie. Choć moja druga połowa się nie  (...)

Czy to ten jedyny? nr. 7

Dodał/a: IchLibeDich ♥ ♥ ♥ 2016-04-21 21:21:49 czytano 454 razy
- E wypraszam sobie ja mam twarz a ryj mają niektóre zwierzęta betoniarki i ich kuzynki plastiki np. świnia ty i mogłabym to wstawić Tanie ale ona nawet ładną ma twarz więc Olka Plastik. - Po pierwsze to ja mam twarz a nie ryj po drugie Ola nie Olka ona nie lubi jak się mówi do niej Olka a po trzecie to nie Plastik tylko Palik! - A co to za różnica?- przyszedł mi plan do głowy tylko Tanie musze spytać czy mogę to zrobić- Zaraz wracam Tania mogę na chwile w cztery oczy (...)

123»